KABLO KIRMA

HURDA KABLO

 

          ANA SAYFA     HURDA KABLO İLETİŞİM 

 

 

 

            

Mustafa DURGUT  0532 446 30 51

EMRE METAL VE HURDACILIK

          Emre metal  Hurda Kablo alanındaki çalışmaları sebebi ile bu yıl firmasının iş hacmini %50 oranında artırmayı hedefliyor. Hurda kablo piyasasındaki artışı büyüyen Türkiye ile orantılı olarak kaliteli ürün yeni üretilen yaşam merkezleri ile artan hurda kablo ve Kablo kırma işlemleri firmamıza bu büyüme oranını hedefine koymaya itmiştir.
           Anadolu yakası uzak diyenler için Avrupa Yakasında da ürün teslim edebileceğiniz yerimize dair adres detaylarına iletişimden ulaşabilirsiniz.  Yaptığımız işler şöyle; hurdacı metal  hurdalar boş veya bozuk aküler bakır kablolar alüminyum elektrik ve elektronik hurdalar kağıt hurdalar  bunlardan bazılarıdır.

kablo kirma

 

EMRE METAL HURDANIZA DEĞER VERİR.

Hurda alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanılagelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz. Hurdamız bakır kablo ise kablonun vereceği yüzde oranını yaklaşık tutarını müşterimizle de paylaşıyoruz. Anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz. hurda kablo kırma

EMRE METAL VE HURDACILIK

Des Sanayi Sitesi 110 Sokak D:18 B Blok No:12 Dudullu Ümraniye / İstanbul